Spolupráce – váš výzkum s použitím naší technologie

Pokud bychom to měli říct jednoduše: vy budete mozkem výzkumu, my budeme vaší podporou a dodavatelem potřebného technologického vybavení.

Rádi nicméně doporučíme partnery na spolupráci, pokud s výzkumem v dané oblasti nějaké známe, případně se sami zapojíme do postupu výzkumu, pokud nám téma bude vlastní.

Nejdůležitějším aspektem spolupráce je myšlenka využití přístroje, kterou s Vámi rádi zkonzultujeme na základě našich dosavadních zkušeností, což zvyšuje pravděpodobnost úspěšných výsledků celého výzkumu.

Jak bude spolupráce probíhat?

Co pro váš výzkum zajistíme?

Naše řešení není nikdy dodáváno systémem zabalené krabice, se kterou se zákazník postupně seznamuje a snaží se přístroj vlastními silami zprovoznit a změřit první záznamy. Komunikujeme se zákazníkem již před dodáním přístroje pro zajištění maximálně spolehlivého přístroje a služeb kolem. Připravíme zařízení na míru pro Váš výzkum. Následně vyřešíme formality nutné k prodeji či pronájmu. Dodání je řešeno formou předání výrobku u zákazníka včetně předvedení funkčnosti a zaškolení personálu, který bude zařízení využívat. Tím naše spolupráce nekončí, ani v případě, kdy od náš nepožadujete další zpracování dat. Pro počáteční rozběh jsme schopni provést vzdálenou podporu a poradit s ovládáním abyste se nemuseli dlouhé hodiny probírat návodem a hledat potřebné funkcionality, či nastavení.

Financování

Je zde možnost nakoupení komplexního řešení a doplňkových služeb customizace na míru zákazníka. Druhou možností je dlouhodobý pronájem s dohodnutým množstvím služeb. Co se týče komplexnosti spolupráce jedná se nejčastěji o tři základní modely viz níže

Modely spolupráce

Komplexní servis

Vaším úkolem je připravit odborný problém a v naší spolupráci sestavit úlohy, které budou s využitím sledování očních pohybů testovány. Naším úkolem je potom připravení komplexního řešení záznamu a vyhodnocení parametrů, které ve Vašem výzkumu chcete zkoumat. Zjednodušeně tedy vaším vstupem je myšlenka a výstupem je statistika nad změřenou skupinou dat.

Předzpracovaná výstupní data

Další možností, pokud již máte rozsáhlejší zkušenosti s vyhodnocením dat je možnost spolupracovat pouze na úrovni technologie s výstupem v podobě Vámi definovaných parametrů měřených subjektů.

Pouze technologie

Poslední z možností je využití pouze našeho technologického know-how. Dodáme technologii na záznam očních pohybů, integrace úloh (v rozhraní sw) a následná analýza je již na Vás. Provedeme pouze vyhodnocení cesty pohledu a případně velikosti zornice, které jsou jako výstup v tabulce s časovými značkami. Následné zpracování je při tomto modelu na Vás.