Technologie

Vysoce výkonný systém I4Tracking poslouží v široké škále aplikací. Řešení je zároveň otevřené k uživatelskému přizpůsobení a integraci do dalších systémů. …

Pro koho

Videookulografické systémy společnosti Medicton Group jsou dostupné v několika provedeních s možností dodatečných individuálních úprav, čímž umožňují velmi široké využití. Mezi uživatelé těchto systémů patří lékařská pracoviště, pedagogicko–psychologické poradny, marketingové agentury, výzkumné instituce a mnoho dalších pracovišť.

Jak to funguje

Systémy pro sledování očních pohybů vyvíjené společností Medicton Group jsou založeny za videookulografické metodě (VOG). Základem této metody je kamera, která snímá pohyby oka. V obraze z kamery je detekována zornice  infračervenými odlesky odražené od oka. Na základě těchto informací a provedené kalibrace je poté vyhodnocen směr pohledu měřené osoby.

Technické řešení

Nabízeme několik variant provedení „očních kamer‟. Od verze s kamerami uchycenými na brýlové obrubě, až po distanční provedení.

Software

Doprovodná SW aplikace obsahuje nástroje pro tvorbu a nastavení jednotlivých úloh. Záznam z kamer je velmi přesně synchronizován s promítanou úlohou (chyba max. 1ms). Aplikace tedy umožňuje synchronizovaný záznam, vyhodnocení očních pohybů a průměrů pupily.

logo

©2013 Medicton Group s.r.o.

T: +420 233 338 538

E: info@medicton.com

W: www.medicton.cz